مدیریت فضا!

مدیریت فضا!

مدت زمان مطالعه: < 1 دقیقه

مدیریت فضا نه از نوع کیهانی بلکه از نظر فضای سازمانی یکی از مباحث جالب در مدیریت خدمات سازمانی است که بیشتر توسط واحدهای تدارکات، اداری و تشریفات مورد توجه قرار می‌گیرد. حتی در هتلداری.
×××
مدیریت فضاهای داخل سازمان Spaces Management اعم از اتاق‌ها، سالن‌های نمایش، آموزش، کنفرانس، راهروها، طبقات و هرچه که قرارست تجهیزات اداری، رفاهی و فناوری در آن‌ها جای بگیرد، دغدغه‌ی کمی نیست. این‌که بدانید در فلان طبقه چند اتاق هست و در هر اتاق چند کولر گاری نصب شده و یا چند میز و صندلی هست آن هم در یک چشم‌انداز گرافیکی، دیدی بسیار وسیع به شما می‌دهد.
مدیریت فضا، امکان کنترل ظرفیت پذیرش سرویس‌هایی که قرارست بعدها بدان اضافه شود را ممکن می‌کند. زیرا آمار دقیق حجم دارایی‌های موجود در هر نقطه را در اختیارتان می‌گذارد و مهم‌تر از همه، نرخ درخواست‌های ثبت شده در هر مکان را ثبت و ضبط می‌کند تا ترافیک نیازمندی‌های هر نقطه را دریافت و آن‌ها را در بهترین حالت تامین کنید و یا نرخ خرابی‌های گزارش شده در هر نقطه را بدانید تا امکان رفع خرابی و بهبود مستمر آن‌ فضاها میسر گردد.
امروزه ابزارهای ITIL که در خدمت تمام خدمات سازمانی نظیر: دپارتمان‌های اداری و تدارکات و تشریفات هم قرار دارد مجهز به چنین قابلیتی هستند که بتوانند مدیریت فضاها را بخوبی هرچه تمام‌تر هندل کنند.
www.Soroushane.ir

عضویت در سایت
اطلاع رسانی
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: لینک های همرسانی مطلب پایین هر صفحه هست لطفا به اشتراک بگذارید
0
نظرت مهمه حتماً بنویس!x