تجاوز شرعی!

مدت زمان مطالعه: < 1 دقیقه

این‌که بخاطر چند تار مو، یک مرد نامحرم و خیکی، زن و دختر مردم را در آغوش می‌فشارد و خودش را به او می‌مالد و حتی به کسی که به زندان افتاده تجاوز می‌کند، ریشه در اسلام دارد. آن‌چنان که در آیه‌ی ۲۴ سوره‌ی نسا خداوند فرموده! [محمد گفته]، زن اسیر حتی اگر شوهر داشته باشد برای مرد مسلمان حلال است!
×××
اسلام که با شعار رهایی انسان از بردگی آمد، تنها چیزی که در جای‌جای کتاب مقدسش درج شده، ترویج و تفسیر برده‌داری و تجاوز شرعی است.
در تفسیر بردگی چنین حکم شده:
حکم به بردگی گرفتن زنان و مردان در ارتباط با جنگی است که کافران و مشرکان برای نابود کردن اسلام و جامعه اسلامی به کشور اسلامی حمله کنند.
ناگفته پیداست که هرکس موافق این حکومت یا جامعه‌ی اسلامی نباشد، دشمن محسوب می‌شود و هر مبارزه‌ای علیه آن، حمله به جامعه‌ی اسلامی است و مشرکانه قلمداد می‌شود! بنابراین به اسارت گرفتن‌شان، هرگونه تجاوزی را توجیه می‌کند. حتی تجاوز به دختربچه و یا زن شوهردار.
کنیز شمردن زن اسیر شده و رابطه‌ی جنسی با او، در سراسر آیات و احکام‌ دینی هست. آنقدر اسلام درگیر کمر به پایین است که کمتر دینی با این جزئیات بدان پرداخته و ما با تمام ناآگاهی زیر چتر این احکامیم!
#مهسا_امینی

0 0 رای
امتیازت به این مطلب؟
عضویت در سایت
اطلاع رسانی
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: لینک های همرسانی مطلب پایین هر صفحه هست لطفا به اشتراک بگذارید
0
نظرت مهمه حتماً بنویس!x