آنفالوگرام!

مدت زمان مطالعه: < 1 دقیقه

تداوم رابطه، همیشه دوسویه است. برای نداشتنش گاهی می‌شود به کسی راه نداد که به حریمت وارد شود و گاه می‌شود کاری کرد که خودش دوست نداشته باشد نزدیکت شود!
حکایت این روزها هم همین است. می‌شود کانکشن‌ها را قلع‌وقمع کرد و درعین‌حال می‌شود چیزهایی را نوشت که خودشان آنفالو کنند؛ هرروز یکی دو نفر از کانکشن‌هایم از تعداد کل کم می‌شوند. ظاهراً از من خسته شدند و تمایلی به ندیدن من دارند. این یعنی من بدون این‌که مستقیماً دکمه‌ی آنفالو آنان را بزنم، خودشان زحمتش را کشیده‌اند. البته من که کسی را آنفالو نمی‌کنم.
×××
پاک‌سازی اختیاری یعنی:”خیلی پست می‌ذاری گمشو نمیخوام همش ببینمت”؛
یعنی:”تو که به پستای ارزشی من واکنش نشون نمیدی و منم به پستهای تو واکنش نشون نمیدم پس این رابطه به چه دردی میخوره؟ باید خودبخود فسخ و حتی یه‌طرفه تموم بشه”؛
یعنی “چیزایی که مینویسی داره اذیتم میکنه پس بهتره نبینمشون!”
درکل به همان تعدادی که می‌روند افراد جدیدی می‌آیند و این اتفاق، توازن تعداد را همیشه بدون ریزش نگه می‌دارد. این آمدوشدهای اختیاری، خلوص بیشتری از حلقه‌ی اطراف به همراه دارد تا آمدوشدهای اجباری و قهری.
×××
منِ تلگرامی، منِ اینستاگرامی و منِ لینکدین گرامی! همینم که هستم. زیاد می‌نویسم ولی به گمانم بیهوده نمی‌نویسم. نه بعنوان یک عاقل، که شبیه یک دیوانه می‌نویسم از خودم و از وطنم. ولی سخن راست تو از مردم دیوانه شنو/ تا نمیریم مپندار که مردانه شویم!
×××
شبکه‌ی اجتماعی من، آنفالوگرام نیست، ولی سپاسگزارم که خودت می‌روی.
#مهسا_امینی #نوید_بادپا
www.Soroushane.ir

0 0 رای
امتیازت به این مطلب؟
عضویت در سایت
اطلاع رسانی
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: لینک های همرسانی مطلب پایین هر صفحه هست لطفا به اشتراک بگذارید
0
نظرت مهمه حتماً بنویس!x