ارضای کلامی!

ارضای کلامی!

مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه

دوستان زیادی گله‌مندند که چرا پست‌های بانوان بیشتر دیده می‌شود تا آقایان.
غریزه‌ی جنسی، واقعیت غیرقابل‌انکاری است که در همگان دیده می‌شود بخصوص مردان که سعی دارند به نحوی از قدرت آن در هر امری بهره بگیرند و البته زنانی که با یک چشمه از زیبایی ظاهری، گفتاری و یا کرشمه‌ای زنانه، پاسخی خوب برای این نیاز هستند. ازاین‌رو بسیاری سعی در تصاحب آن لحظه‌ای را دارند که فقط به مدت یک پیام کوتاه، اندکی حالشان را مشعوف کند. لزوماً اقناعی جنسی به معنای به زیر کشیدن کسی نیست. گاهی یک بیان کوتاه و ردوبدل کردن گفتاری با زنان، نوعی شعف درونی که مرتبط با همان غریزه‌ است را در وجود مردان چون شمعی، روشن می‌کند. این نه ایرانی و خارجی می‌شناسد و نه چشم و دل گرسنه و سیر.
جایی خواندم که نوشته بود اگر غریزه‌ی جنسی نبود همین مقدار لطف و محبتی که در جامعه هست هم وجود نداشت! این یعنی حضور و وجود این غریزه، سبب القای نوعی محبت کلامی و حتی رفتاری در فرد می‌شود و صرفاً به معنای شهوت‌رانی نیست، بلکه این دقیقاً احساسی برای فرونشست فرد در محبت و لطف است که به این شکل نمود پیدا می‌کند. حالت عکسش هم صادق است یعنی بانوان، برای پست‌های آقایان بیشتر ابراز علاقه نشان می‌دهند تا آقایان برای آقایان. منتها حسب همان شرم و حیای زنانه، ترس‌ها و عرف جامعه، معمولاً زنان علیرغم میل باطنی چندان به این کار نمی‌پردازند زیرا از حرف‌وحدیث همواره واهمه دارند، بنابراین در سناریوهای مشابه، خانم‌ها برای خانم‌ها و آقایان برای خانم‌ها همیشه حضوری چشمگیر دارند.
هرچند من به‌شخصه در این فضا، بانوان بسیار جسوری را دیده‌ام که به‌واقع از این تابوهای بیهوده به دور هستند و اگر بحث یا علاقه‌ای هم داشتند به‌روشنی بیان کردند که به نظرم این نشانه‌ی رشد فکری آنان است نه چیزی دیگر!
×××
برادرم خاطره‌ی جالبی را گفت که البته همگی شبیه آن را به‌وفور دیده‌ایم، گفت:”من سال اول دانشسرا، توی کردستان معلم بودم. ما چند نفر مرد بودیم ۲ ساعت تمام در اتاق حسابدار، دنبال فیش حقوقی خودمان می‌گشتیم، آن زمان فیش‌های حقوق فله‌ای بود و هرکس باید خودش فیش حقوق خود را از میان صدها فیش دیگر می‌جست و می‌برد. در همین حین خانمی که همکارمان بود وارد اتاق شد. مسئول حسابداری خودش دست‌به‌کار شد و بدون هیچ تعللی، سریع فیش حقوق آن خانم را پیدا کرد و به او داد، حتی نگذاشت یک دقیقه هم معطل شود، سرعت یافتن فیش او توسط حسابدار، دهان همه‌ی ما را از تعجب باز گذاشت!”
www.Soroushane.ir

عضویت در سایت
اطلاع رسانی
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: لینک های همرسانی مطلب پایین هر صفحه هست لطفا به اشتراک بگذارید
0
نظرت مهمه حتماً بنویس!x