بدن جمهوری!

مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه

اگر جمهوری آخوندی را یک بدن بدانيم هر عضوش، پیوند زده از جایی است.
دقیقا مشخص است کجای بدن، متعلق به کجاست. مثلا کونش عراقی است!؛ دست راستش غزه لبنان و دست چپش، سوریه. سرش بریتانیایی است، معده‌اش چینی و قلبش روسی و مهم‌تر از همه رگ و ریشه‌‌اش هندی است و … به بقیه‌ی اندام‌های حساس و جنسی کاری ندارم ولی پاها…!
پاها، اروپایی است!
×××
پارلمان اتحادیه اروپا به پاهایش[جمهوری آخوندی] تشر زد ولی سیاست خارجه‌ی اتحادیه، به رهبری سردار جوزپ بورل جرئت نکرد به پاها شلیک کند.
مطمئنا اگر شلیک می‌کرد یک بدن بر زمین می‌افتاد و آن بدن اروپایی با پاهای زخمی از بین نمی‌رفت شاید اگر به موقع درمان نشود عفونت کند ولی بخودی خود، به مرگ بدن ختم نمی‌شود با این حال، جوزپ، دستش رو ماشه نرفت تا یک گلوله نثار پاها کند، حتی یک گلوله‌ی مشقی!
×××
یعنی واقعا آخوندها برای اروپا پا هستند!؟ یعنی اروپا بدون آخوندها نمی‌تواند راه برود!؟ بعید نیست؛ هرچند نمایندگان اروپا این را نشان ندادند، اما سیاست خارجه و جوزپ این را تصدیق کرد که اینان واقعا پای اروپا هستند یا پای سیاست خارجه‌ی اروپا و یا حتی پای جوزپ!
تعبیر شلیک به‌ پا و‌ شنیدن این حرف از یک نادان [وزیر خارجه‌ی آخوندها] همیشه نادرست نیست بقول معروف، سخن راست تو از مردم دیوانه شنو. باید رمزگشایی‌اش کرد.
جمهوری آخوندی چه به اروپا یا جوزپ داد و یا می‌داد که بر علیه خرد جمعی اکثریت پارلمان اروپا پشت کرد!؟چه چیزی ارزشمندتر از دموکراسی و اجرای نظر همه بود؟
اگر آخوندها پای اروپا باشند پس ورود به مستراح با پای چپ یا راست برای اروپائیان هم صدق میکند!
×××
پشت پرده چه خبرست؟ چه باجی، چه حرفی و چه چیزی باعث شد به این پاهای کثیف و گبره‌بسته و ترک خورده، که حتی نای قدم برداشتن ندارد، شلیک نشود!؟
هیچ. نرمش قهرمانانه. این بار در پس پرده.
بهرحال آخوندها به موقع تنگی‌نفس، نرمش قهرمانانه زیاد نشان می‌دهند.
لابد گفتند،:”جوزپ جان، پا میدیم بهت! یا بپا که به پا شلیک نکنی! جوزپ، پا قلب دومه ها! نه‌فقط نباید بهش شلیک نکنی بلکه سنگ‌پا هم میتونی بکشی. ماساژسش بده. برای قلبتون خوبه!”
با این‌که جوزپ دید که اینها با گلوله‌ی واقعی نه به پا که به سر و چشم و قلب مردم شلیک کردند…
×××
پا مهم نیست. دست هم مهم نیست. اندام‌های حیاتی، مغز و‌ قلب هستند. اصلا هیچکدام مهم نیست. بدنی که تمام اعضایش پیوندی است، به درد نخور است، حتما عفونت می‌کند. حتما عضوهای پیوند زده شده، پس زده می‌شوند. ولی تا پیش از آن بهتر بود کسی به اندام‌‌های حیاتی شلیک می‌کرد. این بدن زشت و بی‌ریخت و تماما پیوندی، حال بهم زن است. بو می‌دهد. بو.
#مهسا_امینی#شورش_نیکنام
www.Soroushane.ir

0 0 رای
امتیازت به این مطلب؟
عضویت در سایت
اطلاع رسانی
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: لینک های همرسانی مطلب پایین هر صفحه هست لطفا به اشتراک بگذارید
0
نظرت مهمه حتماً بنویس!x