سنت من!

مدت زمان مطالعه: < 1 دقیقه

ترامپ، اگر دوان‌دوان بجای بدست گرفتن انجیل وسط آشوب آن سال، سمت قرآن می‌رفت اکنون پای‌اش به دادگاه کشیده نمی‌شد!
اصلاً این طفلک، بدشانسی همیشه همراهش بوده. خانم، راضی، ترامپ راضی، ولی چون جایی نوشته نشده بود، همه ترامپ را مقصر می‌دانند. و باز هم چون جایی نوشته نشده بود، خانم پورنی فکر نمی‌کرد این مرد مو زردی که با او می‌خوابد بعداً رئیس جمهور می‌شود؛ اکنون سیخ کرده توی باسن ترامپ.
بیچاره ترامپ، ظاهراً برای یک همخوابی مرغ و خروسی فرت‌وفرتی، خرواری پول هم به آن بیوتی بی‌بی داده.
×××
ترامپ اگر تنش را به تن آخوندها می‌زد و اینقدر با آنان سر لج نمی‌افتاد الان اوضاع شکل دیگری بود. حداقلش این بود که یک نسخه از همان قرآن خطی تقلبی(!) که پوتین به آخوندها داد یک نسخه هم توی کاخ ریاست‌جمهوری‌اش می‌داشت و با تمسک به قوانین اسلام، خیلی ساده و شیرین خودش را خلاص می‌کرد از شر تهمت و افترا و افتراق و از دسیسه‌ی دوژمن!
×××
او با مطالعه‌ی سرسری هم می‌توانست به احکام صیغه پی ببرد و با چنگ زدن به ریسمان‌های نامرئی الهی، می‌توانست فوراً یک صیغه‌ی موقت بیابد و بعد به یک آخوند ۱۰۰ هزارتومان [یک دلار و چند سِنت ناقابل] بدهد تا بخواند و توی یک دفترچه بنویسد.
تازه یک چیز جدید هم یاد می‌گرفت: “النکاح سُنتی!” یا Marriage is my tradition.
و حتی این را هم بخاطر می‌سپرد که سِنت و سُنّت شبیه هم نوشته می‌شود!
در آخر بجای اینهمه پول بابت حق‌السکوت، فدیه و نفقه‌اش را می‌داد تازه اگر خانم بیوتی حامله هم می‌شد می‌توانست برای بچه‌اش شناسنامه‌ی متولد قمینگتن، نجفلوریدا و یا مشی‌نیویورک هم بگیرد.
×××
بایدن اینها را خوب می‌داند به‌همین‌خاطر با مسلمانان رابطه‌ی خوبی دارد و سعی نمی‌کند با آخوندها کل‌کل کند؛ وگرنه از قرآن دور می‌ماند!
#مهسا_امینی#حسین_سعیدی
www.Soroushane.ir

0 0 رای
امتیازت به این مطلب؟
عضویت در سایت
اطلاع رسانی
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: لینک های همرسانی مطلب پایین هر صفحه هست لطفا به اشتراک بگذارید
0
نظرت مهمه حتماً بنویس!x