مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه

کتاب شهرآفرین با رویکرد ایجاد یک تفکر فرهنگ سازی شده برای سرمایه دار مداری و جذب گردشگر برای رونق شهری بخصوص برای شهر بیجار گروس به رشته تحقیق و تالیف درآمده است که سعی کردم تا به نوعی و از زاویه ای دیگر ،بیکاری و مهاجرت و روشهای رونق کسب و کار در بیجار بپردازم.

با مطالعه این کتاب درهای بسیاری به روی روشنفکران باز خواهد شد . از تمای عزیزان خواهشمندم انتقادات و پیشنهادات خود را در ارتباط با این اثر با من در میان بگذارید تا در ویرایش های آتی نسخه قویتری ارایه گردد.

این اثر، حاصل مطالعه و تحقیقات تخصصی لازم است و غنای مطالب اش را از انبوه منابع آن می توان فهمید.

این کتاب در بیانی کوتاه، رشد بیجار را بعنوان شهری در حال توسعه رقم خواهد زد که امیدست همواره مورد توجه همشهریان، مسئولین و همه قرار بگیرد.

خواندن این کتاب به تمامی بیجاری های عزیز توصیه می شود. به نحوی که همه یک نشان شهرآفرین بر سینه داشته باشند و در راه ترقی و رونق کسب و کار در شهر ممارست کنند.

امیدست در سالهای آینده شاهد یک بیجار جدید باشیم.

شهرآفرین، کتابی است که به همت تلاشی چندساله به رشته تحریر درآمده که سعی شده در بیانی کوتاه مقصود را برساند بهمین خاطر از طرف تمامی همشهریان، من نیز نشان شهرآفرین را با افتخار برای خود محفوظ میدارم بهمین خاطر این اثر کاملا رایگان و برای همیشه رایگان خواهد ماند.

در نهایت هر کسی که در راه اطلاع رسانی، گسترش فرهنگ تعامل و رونق شهری به هر نحوی که می تواند سهیم باشد بدون تردید یک شهرآفرین است.

در ابتد، اولین اطلاع رسانی به عموم همشهریان عزیز، توسط مدیر محترم کانال تلگرام بیجار گروس انجام گرفته است. سپس در پورتال رسمی بیجار و به همت جناب آقای اکبر رنجبران که هر دوی این عزیزان نیز از شهرآفرینان بیجار جدید خواهند بود

شهر آفرین یک جنبش است! هر کس که شهرش را دوست دارد به این جنبش خواهد پیوست!

برای دانلود نسخه PDF و مطالعه مقدمه کتاب به لینک زیر مراجعه فرمایید در صورت درخواست نسخه چاپی با اینجانب در ارتباط باشید.

دانلود رایگان کتاب شهرآفرین

با تقدیم احترام

هادی احمدی. | سروش، تارنمای سروشانه

0 0 رای
امتیازت به این مطلب؟
عضویت در سایت
اطلاع رسانی
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: لینک های همرسانی مطلب پایین هر صفحه هست لطفا به اشتراک بگذارید
0
نظرت مهمه حتماً بنویس!x